Termínované vklady J&T Banka – Recenze, úroky, podmínky

Termínované vklady J&T Banka

Pokud patříte ke šťastným lidem, kterým po výplatě zůstává na účtu nějaká ta korunka navíc, nenechte ji jen tak ležet. Stačí ji vložit na spořící účet, aby vám peníze začaly vydělávat více než na běžném účtu. Pokud si navíc jste jistí, že své úspory nebudete po nějakou dobu potřebovat, můžete je vložit formou termínovaného vkladu. Peníze na tomto vkladu vám přinesou větší úrok než peníze na běžném či spořícím účtu, musíte se jich ale na určitou dobu (kterou si sami zvolíte) vzdát. Termínované vklady nabízí každá banka. Jaké podmínky má konkrétně J&T Banka?

Úroková sazba

Úroková sazba je tím vyšší, čím delší je doba, na kterou chcete mít své prostředky vázané v investici. Tuto dobu si stanovíte sami. Minimální délka vkladu je 3 měsíce. Zde získáte úrok ve výši 0,55 % p.a. Další možnosti jsou:

· 1 rok s úrokovou sazbou 0,65 % p.a.

· 2 roky s úrokovou sazbou 0,8 % p.a.

· 3 roky s úrokovou sazbou 0,9 % p.a.

· 4 roky s úrokovou sazbou 1,0 % p.a.

· 5 let s úrokovou sazbou 1,1 % p.a.

· 10 let se sazbou 1,4 % p.a.

Podmínky založení

Zřízení i vedení termínovaného vkladu je zdarma. Termínovaný účet si můžete založit velice jednoduše, a klidně i bez návštěvy pobočky.

Pokud nejste klientem J&T Banky, i tak máte možnost získat termínovaný vklad online. Na začátku je ale potřeba zřídit si běžný účet u této banky. Stačí se registrovat na stránkách této banky prostřednictvím speciálního formuláře. Celá akce trvá pouhých 15 minut.

Pokud už patříte mezi klienty J&T Banky (máte zřízen běžný účet), pak můžete jednotlivé spořící produkty nakupovat přímo ve svém internetovém bankovnictví.

Převod finančních prostředků

Převod finančních prostředků je možný až po uplynutí doby, na kterou si termínovaný vklad založíte.

Bonusy

· Vyšší zhodnocení vkladů než na běžném a spořícím účtu bez výpovědní lhůty.

Termínovaný vklad v zahraniční měně

Termínovaný vklad u J&T Banky můžete vést jak v českých korunách, tak také v eurech.